KONTAKTY

Group Construction s.r.o.

tel: 0905 535 911

servis@groupconstruction.cz

Rázusova 47

Zobrazit mapu

Pracovní doba:

Pondělí - Čtvrtek: 9:00 - 16:00

Pátek: Zavřeno


» Právní prohlášení
Vyhlásenie Group Electric s.r.o.

1. Společnost Group Electric s.r.o. se maximálně snaží zajistit, aby tyto stránky ani jejich obsah neobsahovaly viry ani jakýkoli další škodlivý software. Přesto však není možné na stránkách garantovat úplnou nepřítomnost těchto prvků. Společnost Group Electric s.r.o. proto neručí a neodpovídá za takovou neškodnost stránek a jejich obsahu ani za případné škody vzniklé v souvislosti působením virů nebo jakéhokoliv dalšího škodlivého software. V této souvislosti lze doporučit zajištění odpovídající ochrany před viry a dalším škodlivým softwarem (např. použití antivirových programů atd.).

2. Obsah stránek (např. texty, fotografie, videa, označení a další materiály) je duševním vlastnictvím společnosti Group Electric s.r.o., případně má společnost Group Electric s.r.o. k obsahu udělen souhlas příslušného oprávněného subjektu. V této souvislosti se na obsah stránek vztahuje příslušná právní ochrana (zejména ochrana ve smyslu zákona č. 618/2003 Z.z. o autorském právu a právech souvisejících s právem autorským).

Obsah stránek lze návštěvníky a uživateli stránek používat výhradně pro osobní nekomerční účely. Při takovém použití obsahu stránek se nesmí ze strany návštěvníků ani uživatelů stránek dělat žádné změny, úpravy či adaptace obsahu stránek a neporušené musí zůstat i všechna prohlášení o autorských a případných dalších právech a jejich vlastnictví. Jakékoliv jiné použití obsahu stránek (jakékoliv jeho části, resp. složky) návštěvníky a/nebo uživateli je možné pouze s předchozím písemným souhlasem společnosti Group Electric s.r.o. případně jiného příslušného oprávněného subjektu. Jakékoli neoprávněné použití obsahu stránek (jakékoliv jeho části, resp. složky) návštěvníky a/nebo uživateli stránek je zakázáno.

Uvedené neznamená udělení jakýchkoliv dalších práv ve vztahu k ochranným známkám společnosti Group Electric s.r.o., případně ochranným známkám dalších oprávněných subjektů. Jakékoliv neoprávněné použití těchto ochranných známek návštěvníky a/nebo uživateli stránek je zakázáno.

Neoprávněné použití obsahu stránek návštěvníky a/nebo uživateli stránek zakládá práva z porušení příslušných právních předpisů, zejména zákona o autorském právu a právech souvisejících s právem autorským a zákona o ochranných známkách. Důsledkem takového řízení přitom může být mimo jiné i povinnost návštěvníka a/nebo uživatele stránek nahradit škodu nebo trestněprávní postih návštěvníka a/nebo uživatele stránek.

3. Stránky mohou obsahovat odkazy na internetové stránky provozované třetími osobami. Obsah internetových stránek provozovaných třetími osobami však společnost Group Electric s.r.o. podrobně nezná. Umístěním odkazů na stránkách společnost Group Electric s.r.o. iba usnadňuje přístup na internetové stránky třetích osob, ale nepřebírá žádnou zodpovědnost za jakýkoliv jejich obsah. Obsah umístěný na odkazovaných internetových stránkách nelze považovat za obsah umísťován, podporovaný nebo schvalován společností Group Electric s.r.o. Společnost Group Electric s.r.o. neručí a neodpovídá za jakékoliv informace ani materiály umístěné na internetových stránkách třetích osob ani za jakékoli porušení právních předpisů, práv či oprávněných zájmů třetích osob, ke kterým by na internetových stránkách třetích osob došlo. Odpovědnost za veškerý obsah a fungování odkazovaných internetových stránek jakož i jakékoli škody vzniklé v souvislosti s jejich používáním nesou výlučně jejich provozovatelé. Na internetové stránky třetích osob se nevztahuje (resp. nemusí vztahovat) politika ochrany soukromí společnosti Group Electric s.r.o. Doporučujeme proto, aby ste se o politice shromažďování a šíření údajů internetovými stránkami provozovanými třetími osobami informovali přímo u těchto osob.

4. Společnost Group Electric s.r.o. si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit tento dokument jakož i jakékoliv další dokumenty umístěny na těchto stránkách. Změna těchto dokumentů nabývá účinnosti jejím zveřejněním na stránkách, pokud není výslovně uveden jiný (t.j. pozdější) datum nabytí její účinnosti.

5. V případě potřeby kontaktovat společnost Group Electric s.r.o. použijte prosím některý z kontaktů uvedený v Kontaktech na těchto stránkách.

 

Aktualizováno 25. 03. 2015

MGQ3ND